New Wishes

ایرانی ها در خارج !!!

وقتی اومدیم اینجا هر ایرانی رو که می دیدیم خیلی تحویل می گرفتن و کلی گرم و گیرا بودن و جالب اینکه اولین نصیحتی که می کردند این بود که "اینجا با ایرانی ها رفت و امد نکنید" .. و من همیشه فکر می کردم اخه چرا !! چرا همه اینو می گن !! چرا ایرانی های اینجا اینجوری فکر می کنن و درباره هم اینطوری هستند و غبطه می خوردم که بقیه ملیت ها مثل عربها و هندی ها و چینی ها همه همیشه دور هم جمع هستند و پشت هم رو دارند اما ایرانی ها دقیقا برعکس هستند ... و همیشه انتقاد می کردم از ادم ها که چرا می گن با ایرانی ها رفت و امد نکنید ... و از اونجا که انسان شیر خام خورده و تا مخش به سنگ نخوره هیچی رو باور نمی کنه بسیار با ایرانی ها رفت و امد کردیم ..

حالا دوسالی از اون حرف ها می گذره و امروز به این نتیجه رسیدم ..

به این نتیجه رسیدم ما ایرانی ها فقط یه سری انسان های متوقع، خودخواه، حق به جانب، وقت نشناس، مغرور، چاخان و خالی بند و چه بسا دروغ گو، از دماغ فیل افتاده،‌پررو، پرافاده، پنهان کار، بدخواه و ریاکار هستیم ... واقعا می گم .. و این خصلت ها وقتی خودشون رو به وضوح نشون می دن که با هم جنس های خودمون رفت و امد می کنیم ..

همینه که ایرانی ها همیشه از دست هم می نالند. در نهایت هم ارتباط امون رو قطع نمی کنیم و همینطوری از دست هم می کشیم .. با لبخندهای تظاهری و قربون صدقه های الکی ظاهر رو حفظ می کنیم و توی دلمون می خواهیم زودتر از دست طرف خلاص شیم ..

خلاصه از اونجایی که تراکم ایرانی در خارج از کشور کمتر هستش، اینجا این رفتارها بسیار غلیظ تر خودشو نشون می دن و بسیار بیشتر ازاردهنده می شند .. بگذریم

این هم در نهایت بگم که همیشه ادم های خوب و صادق و افتاده هم هستند بینمون اما خوب در غلظت بقیه گم می شن ..

حالا شماهم این نصیحت رو از این خواهر ناقابل رنجدیده اتون بپذیرید و به جز چند تا دونه انسان ایرانی و واقعی خیلی سعی نکنید روابطتون رو در این زمینه گسترش بدید. ..

ایشالا خوبها به خوبی خودشون من رو از این پست ناراحتم می بخشن..

خدا هممون رو به راه راست هدایت کنه ..

آه .. حسود یادم رفت ..

   + سپیده ; ۱۱:۳۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۸ خرداد ۱۳٩٠
    پيام هاي ديگران ()