غرهای امروز

خیلی خوب است که این روزها به رفتارهای ادمها جور دیگری نگاه می کنم .. شاید قبلا فقط ادم ها و رفتارهایشان ناراحتم می کرد اما این روزها بیشتر با رفتارهای خودم مقایسه اشان می کنم .. شدیدا سعی می کنم نکته یابی کنم و اگر چیزی ازارم می دهد خودم تکرار کننده آن رفتار نباشم ..

------------------------------------------------------------

به نظرم ادم ها هرچقدر هم ناراحت باشند و یا گوشه ای از زندگی اشان دلخوری داشته باشند نباید دق و دلی اش را سر دیگران خالی کنند .. البته واقعا کار سختی است و برای مثل منی که احساساتم را کف دست می گیرم و راه می روم خیلی خیلی غیر ممکن است اما حداقل می شه توضیح داد که ببخشید من امروز خوب نیستم یا اخلاقم گنده و یا غیره و ..

------------------------------------------------------------

به نظرم کمترین احترام به مهمان این است برای سلام و خوش امد گویی صاحب خانه خودی نشان دهد  .. احساس خوش آمدگی نمی کنم وقتی باید همه خانه را دنبال صاحب خانه بگردی تا بهش سلام کنی ..

------------------------------------------------------------

 برای این روزهای خسته من که سعی می کنم به کسی انتقالشان ندهم و در بهترین مودهایم باشم، حوصله و وقتی برای ناز کردن های دیگران نمی ماند و ندارم .. شاید هم تقصیر از خودم هست که همیشه سعی کرده ام قوی باشم و نقش کسی را بازی کنم که بی توجه به شرایط کم نمیاورد و این موضوع برای دیگران این سوتفاهم را ایجاد کرده است که خوب نیازی به تلاش برای مراقبت از این قسمت رابطه امان نیست .. خلاصه راحت تر از همیشه قادر به نبخشیدن هستم ..

------------------------------------------------------------

چیزی نمانده جز چند هفته .. حداقل کم توقع تر باشید .. برای من که همیشه سعی کرده ام باری از دوش کسی بردارم یا حداقل زخمی را تسکین باشم بی انصافی این روزهایتان واقعا نابخشودنی است ..

/ 2 نظر / 50 بازدید
دوست من سلام

(◡‿◡✿) خيلي کم مي خنديم، خيلي تند رانندگي مي کنيم، خيلي زود عصباني مي شويم، تا ديروقت بيدار مي مانيم، خيلي خسته از خواب برمي خيزيم، خيلي کم مطالعه مي کنيم، اغلب اوقات تلويزيون نگاه مي کنيم و خيلي بندرت دعا مي کنيم http://salamshokravi.persianblog.ir شکروی (◔◡◔)(◕‿◕)(◔◡◔)

حسین

سپیده جان خیلی خوبه اگر بتونی این روزهای باقی مونده هر چه بیشتر آرام و ریلکس باشی. هم برای خودت خیلی خوبه و هم برای برای نی نی کوچولو. من هم براتون انرژی مثبت می فرستم[گل]