گردی ..

فک کنم دیشب خیلی دلش می خواست به دنیا بیاد .. اونقدر وول خورد که دیگه می خواستم گریه کنم .. اخر هم دعواش کردم گفتم چشماتو ببند بخواب .. ولی خوب گوش نکرد مجبور شدم ببرم زیر دوش آب گرم بخوابونمش .. تنها جاییکه دو دقه اروم می گیره .. خلاصه اینکه هنوز اون توئه و منم هنوز سرکار میام ..

این روزها به سرعت خیلی یهویی راه رفتن برام سخت شده .. یعنی تا همین پریروز نبود ها اما یهو شد .. کلا همه چی سخت تر شده .. همه هی از ماه 7 و اینها بهم می گفتن سنگین شدی ها سنگین شدی ها اما خوب نشده بودم و هی پیش خودم می گفتم چقدررر مردم اصرار دارن به من بقبولونن من الان سنگین شدم .. اما الان یه هفته است حس می کنم سنگینی یعنی چی .. البته حس سنگینی نمی کنم اما همین که انگار یه هندونه تو بغلته هرجا می ری و وقتی می خوای کفش و جوراب بپوشی اون هندونه جلوته خودش مفاهیم سنگینی رو داره برام ایجاد می کنه. رسما از بالا دیگه نمی تونم خوب انگشت های پام رو ببینم ..

نشستن و دراز کشیدن هم مصائب خودش رو داره ..  مخصوصا رانندگی .. انگار وقتی پشت فرمون می شینم یه سری دست و پا از داخل شکم به همه جام هی گیر می کنه .. همش باید صاف بشینم و الا رسما به دلیل تنگی جای ایشون از داخل لگد بارون می شم ..

روزهای با مزه ای خلاصه .. از معده هم نگید که حس می کنم اونقدر بهش فشار اومده که همین جا بیخ گلومه .. باور کنید می شه دست کرد از همین حلقم درش اورد ..

خیلی به صورت طبیعی مثل این حاج اقاها که شکم دارند دستم و موبایلم رو گاهی می ذارم رو شکمم وقتی نشستم و کلا میز سرخود شدم .. هرچی فک می کنم پس قبلا که شکم نداشتم چه جوری بود یادم نمیاد ..

احساس گردی می کنم .. همه می گن خیلی گرد شدم .. اوه اما خوب گردی بی پایانی نیست .. وزنم اونقدر زیاد نشده که قابل کنترل نباشه .. ایشالا که از پس وزن کم کردن برمیام راحت ..

خلاصه ما رو هم یاد کنید در دعاهاتون ..

/ 5 نظر / 48 بازدید
fredo

سلام به روی چشم، حتماً ممنون که از حالت مینویسی، دیدی بعضیا التماسشون هم که میکنی دو کلمه از حال و احوالشون بگن چیزی بیشتر از "میگذرونیم" گیرت نمیاد!

مضراب

انشاءالله که این مدت باقیمونده هم به سرعت می گذره و یهو می بینی یه جوجو تو بغلته! فقط یه چیزی.. گوشی رو نذار روی شکمت امواجش برای بچه مضر هست عزیز:)

habib

سلام سلامت باشيد نوشت تون كلي خنديدم و هميشه ميخونم تون موفق پرانرژي باشيد

حسین

خیلی جالب بود[تایید] برای خودت و کوچولو آرزوی سلامتی می کنم. این روزها دعای شما اثرش بیشتره. ما هم شما را فراموش نمی کنیم

تام

هر جا هستین با هم شاد و سلامت باشین...این روزا تکرار نمیشن! ما که خیلی درک نمیکنیم خانما رو! اما احساسات انسانی واقعا جالبن! تولد جالبترین و شگفت انگیز ترین معجزه ای هست که روزمره شده برا خیلیا!