ایمان ..

حس غریبی ایست این روزها .. اینکه منتظر باشی در یک لحظه ای از زمان یک جایی از تنت که مطمئن نیستی دقیقا کجاست یک دردی بگیرد ..  که تجربه ای ازش نداری و اصلا نمی دانی چقدر درد دارد و چه جوری شروع می شود و چقدر ادامه دارد و بعد درد بعدی کی میاید و کل این پروسه چقدر طول می کشد و اصلا چقدر تحمل داری و اصلا در آن شرایط کجا هستی .. اصلا داد قرار است بزنی و یا بهتر است نزنی یا چه می شود و ... هزاران تصویر دیگر از تجربه ای که ازش نداری ..

به نظرم خیلی باید ترسناک باشد .. یا حداقل استرس زا باشد یا نمی دانم .. اما چرا پس من نه می ترسم و نه استرس دارم ..

هر روز بیشتر به عظمتی که ما را خلق کرده است ایمان میاورم ..

/ 13 نظر / 41 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید شریعتی

بسیار زیبا است ..... دوری و سختی آن ! أن شاء الله خوش بگذره و زندگی با موفقیت و بدون هیچ دردی داشته باشید چه بدنی و چه ذهنی ! شاید ما هم یک روزی برای دوره دکتری حسابداری بیان کشور ابرها ...

me

Natars aslan. Motmaen bash tamum un lahze ha heset mikonim o kenaretim:) bavar dashte bash. Rasti vaghti dard shoroo shod faghat nafas haye amigh bekesh. Hataaz alan tamrin kon. Kheili dardo kam mikone:)

مرجان

سلام خوبی؟ ایشالله هر چه زودتر نی نی نازت میاد تو بغلت و خستگیت در میاد اینقدر که دیگه به ما سر نزنی ![نیشخند]

طیبه

امیدوارم بسلامتی این روزهای سخت رو بگذرونید. من دو بار تجربه کردم... به امید روزهای سخت تر ولی شیرین :)

ندا

زایمان، زمانی برای توانایی و تسلیم است، زمان آغاز ها و پایان ها، فرصتی برای احساس های ازلی و یک تازگی مطلق. داستان شخصی زایمان شما با وجود اینکه می تواند کاملا منحصر به فرد باشد، بازتاب سرگذشت تمامی زنان از آغاز بشریت است. به خود اجازه دهید که در شگفت انگیز ترین تجربه زندگیتان حضور داشته باشید.

ندا

ژرف ترین ترس در وجود ما، بی کفایتی نیست. قدرت بی اندازه ماست که ما را به وحشت می اندازد. این تیرگی ها نیست که ما را می ترساند، بلکه روشنایی وجودمان است. (ماریان ویلیامسون)

مرجان

سلام خوبی؟ کم پیدایی! نی نی اومد به سلامتی؟

ندا

سلام نی نی گولو کی میاد؟ شایدم اومده![پلک]

مهناز

سلام خبریت نیست سپیده خانم دیگه حتماکوچولوبدنیااومده حالت خوبه؟

رامین

سلام مبارک باشه[قلب][قلب][قلب] ایشالا سالم و سلامت باشه